Mé služby

Ujasněte si, co chcete, rozvíjejte své sebevědomí, abyste se rozhodli žít život, který si zasloužíte. Jste na správném místě, pokud máte zájem o své vlastní blaho, učení a osobní rozvoj. Pořádám pravidelné online akce na témata osobního růstu, péče o sebe a všímavého sebesoucitu. 

Mohu vám pomoci

Pokud… přitahujete nezdravé vztahy a bojujete s nastavením hranic

Pokud… se cítíte zaseknutí nebo zmatení a potřebujete strategii, jak se posunout vpřed

Pokud jste… unaveni přijímáním méně, než si zasloužíte ve vztazích

Pokud… je pro vás obtížné říci „ne“ a prosadit své potřeby

Pokud… bojujete se svým hlasitým vnitřním kritikem, který podkopává vaše úsilí

Pokud… máte potíže s rozhodováním

Pokud… řešíte tíživou situaci, rozchod, bolestný vztah

Nabízené služby

Do 15.3.2023 mám plné kapacity klientů – je možné si rezervovat termíny až po tomto datu

Osobní konzultace/konzultace přes ZOOM/video hovor

Moje práce životního průvodce a mentora je zaměřena na přesvědčení, že každý z nás se narodil s neuvěřitelným darem. Pro některé z nás se však tento dar – naše osobní síla, naše velikost – skrývá za vrstvami pochybností, nejistoty a strachu. Chci vám pomoci prolomit tato omezující přesvědčení, abyste si mohli vytvořit kvalitu života, kterou si přejete a kterou si zasloužíte…Řešíme vztahy, hledání stejných typů partnerů, stereotypy jednání, fobie a strachy aj.

1 sezení (90 minut) – 2 200 Kč

Telefonní konzultace/terapie

K zápisu na konzultaci odešlete prosím email, v němž uvedete předmět «Telefonní konzultace» na email lucie@zivotniharmonie.cz. V mailu napište info o sobě a popište svoji situaci. Můžete využít i formulář níže. Spojím se s Vámi a domluvíme datum a čas provedení konzultace. Řešíme vztahy, hledání stejných typů partnerů, stereotypy jednání, fobie a strachy aj.

1 hodina konzultace – 1 400 Kč

Jak to probíhá:
  1. Napíšete mi svůj problém přes email či formulář
  2. Dohodneme si schůzku osobní, přes video hovor /viz osobní konzultace/ nebo přes telefon
  3. Probereme spolu hlavní témata, kdy nejde o to se vypovídat, ale najít „jádro pudla“. Různými technikami docílíme prvních malých krůčků.
  4. Do 2 dnů ode mě dostanete další výstup s postupem řešení
  5. Po navázání dlouhodobější spolupráce spolu budeme nejen v kontaktu, ale budete mi zasílat krátké reporty o dílčích zlepšení na email.
  6. Budete provádět cvičení a postoupíme na cestě k nalezení vašeho lepšího já a odstranění vašich překážek, které vás dostávají do stejných situací nebo vám brání žít svůj život naplno
Odeslat