Moje cesta životem se vždy opírala o práci s lidmi, ať již v pozici ve vzdělávání dospělých, přes testování a typologii osobnosti na pozicích v oblasti lidských zdrojů. Mé zkušenosti se opírají nejen o praktické zkušenosti, ale i o široký záběr na poli duševního zdraví.

Během dálkového studia andragogiky v Olomouci, jsem prošla kurzem Strategic Life Coachingu v Irsku a v roce 2016 a 2018 výcvikovými kurz osobního rozvoje a vztahového poradenství. V rámci své práce řeším i léčení vnitřního dítěte, protože věřím, že spousta našich blokád pochází z nezpracovaných emocí z útlého věku. Pracuji se skupinami, i jednotlivci.

Jsem certifikovaný NLP kouč. NLP využívá extrémně výkonné nástroje, které nám poskytují možnosti rychle a snadno provést mnoho hlubokých a trvalých pozitivních změn v našich životech – ve zdraví, ve vztazích, v profesi nebo v jakémkoli jiném aspektu našeho života. Změna je těžká a pomalá pouze tehdy, když nevíme, co dělat. NLP nabízí nový způsob uvažování o tom, jak funguje naše mysl, a poskytuje nám naše vlastní nástroje, které nás provedou životem.

Vaše reference

Dobrý deň,
s pani Luckou mám veľmi pozitívnu skúsenosť, pomohla mi svojou metódou uvedomiť si svoje skryté a „zabudnuté“ emócie, pomohla mi sa od nich vzdialiť. Môj pocit je po včerajšku odľahčený, cítim sa dobre, dokonca mi to pomohlo nájsť spôsob, ako sa odpútať od situácie, ktorá ma v podvedomí dlhodobo trápila. Lucka je veľmi otvorená, čo pomohlo aj mne otvorene s ňou komunikovať a nevadilo mi ani, že ma vidí v mojej slabej chvíli. Dokonca som bola rada, že ma pri tom vidí, lebo ona tu nie je na to, aby nás posudzovala za naše pocity, ale robí to preto, lebo chce človeku pomôcť. Zo srdca ďakujem, Luci…
Zuzana V.
Slovensko
Doporučuji Lucii
Lucie je úžasná v tom, že pozná, co se má řešit. Původně jsem přišla se zcela jiným problém a došly jsem spolu k něčemu jinému, co jsem měla v sobě dlouho. Hodně mě posunula, dala mi nový pohled na mě a mé vztahy a všem ji doporučuji.
Jana Š.
Praha
Pozitivní, otevřený přístup
Byla jsem skeptik ke všemu, ale přes kamarádku jsem se k Lucce přihlásila. Byly jsme v online kontaktu a jednou jsem ji navštívila i osobně. Pomohla mi s mými pochybami o mně, o mé práci, kterou jsem díky ní i změnila a hodně mě nastartovala. Více si věřím. Lucka je empatická, ale provedla mě i technikami, které mě nakoply a dodaly kuráž.  
Cítím se mnohem pozitivněji, pokud jde o rozhodnutí o sobě a svém životě.
Simona N.
Praha
Děkuji!!
Lucie je velmi vstřícná, flexibilní a byla velmi ohleduplná k mým pocitům. Pomohla mi sundat ze mě deku smutku po rozchodu a vidím vše naprosto jinak.
Markéta H.
České Budějovice