Mohu vám pomoci

Informace ke konzultacím

Moc vám všem děkuji za zájem o mé služby, ale nyní mám až do konce srpna plný stav. Můžete se tedy objednat až na září

Pokud… přitahujete nezdravé vztahy a bojujete s nastavením hranic
Pokud… se cítíte zaseknutí nebo zmatení a potřebujete strategii, jak se posunout vpřed
Pokud jste… unaveni přijímáním méně, než si zasloužíte ve vztazích
Pokud… je pro vás obtížné říci „ne“ a prosadit své potřeby
Pokud… bojujete se svým hlasitým vnitřním kritikem, který podkopává vaše úsilí
Pokud… máte potíže s rozhodováním
Pokud… řešíte tíživou situaci, rozchod, bolestný vztah

Nejčastější témata k řešení?

Klienti převážně řeší potíže v oblasti mezilidských vztahů, s nezpracovanými zátěžemi z minulosti, odpuštění, porozchodová témata, neschopnost zpracovat nepříjemné zážitky a odstraňujeme i nežádoucí jednání a návyky. Další tématem jsou bloky v posunu, strach ze změn v životě, obavy změnit pracovní kariéru, neschopnost se prosadit a dotahovat své cíle do konce.

Pomohu vám nalézt a udělat potřebné kroky k dosažení vašeho cíle, vize nebo přání. Pomáhám vám formulovat vaše sny a poté zkoumat, kdo jste, jaké jsou vaše silné stránky a jak je nejlépe využít. Budu vás povzbuzovat, inspirovat a pomocí správných otázek budete nacházet odpovědi. Pomáhám vám nalézt vaše vlastní odpovědi, které vás povedou ke změně na poli vztahů, práce a životních změn. Pokud se cítíte zaseklí, nevyrovnaní, potřebujete změnu, máte nedostatečně vyvinutý potenciál nebo nesplněné sny, nebo pokud prostě potřebujete trochu lépe porozumět sami sobě.
Jak to probíhá:
  1. Napíšete mi svůj problém přes email či formulář
  2. Dohodneme si zdarma nultou schůzku osobní, přes video hovor nebo přes telefon v délce 20 minut, kdy se spolu seznámíme a probereme vaše cíle. Dohodneme si akční plán a navazující konzultaci
  3. Probereme spolu hlavní témata, kdy nejde o to se vypovídat, ale najít „jádro pudla“. Různými technikami docílíme prvních malých krůčků.
  4. Budeme pracovat na vašich blocích a na odstranění vašich překážek, které vás dostávají do stejných situací nebo vám brání žít svůj život naplno

Kdo jsou moji klienti?

Každý, kdo si chce uvědomit své limity, ujasnit své cíle a hlavně vyřešit své potíže na poli osobních vztahů, práce, i v přístupu k sobě samým. Každý, kdo chce dosáhnout lepších výsledků a nastavení života podle svých představ.
Proto se věnuji každému klientovi s veškerou možnou péčí a individuálním přístupem.

Nabízené služby

Úvodní konzultace/Whatsapp/video hovor/telefonát – zdarma
Osobní konzultace/Whatsapp/video hovor

Moje práce životního průvodce a mentora je zaměřena na přesvědčení, že každý z nás se narodil s neuvěřitelným darem. Pro některé z nás se však tento dar – naše osobní síla, naše velikost – skrývá za vrstvami pochybností, nejistoty a strachu. Chci vám pomoci prolomit tato omezující přesvědčení, abyste si mohli vytvořit kvalitu života, kterou si přejete a kterou si zasloužíte…Řešíme vztahy, hledání stejných typů partnerů, stereotypy jednání, odpoutání od minulosti, konflikt, životní změny a posun aj.

1 sezení (90 minut) – 1600 Kč

Telefonní konzultace/terapie

K zápisu na konzultaci odešlete prosím email, v němž uvedete předmět «Telefonní konzultace» na email lucie@zivotniharmonie.cz. V mailu napište info o sobě a popište svoji situaci. Můžete využít i formulář níže. Spojím se s Vámi a domluvíme datum a čas provedení konzultace. Řešíme vztahy, hledání stejných typů partnerů, stereotypy jednání, odpoutání od minulosti, konflikt, životní změny a posun aj.

1 hodina konzultace – 1 400 Kč

Akční balíček 3 konzultací 90 min – ke změně dle zkušeností dochází po min. 3 sezeních. Nabízím vám možnost 3 konzultací za cenu 3 500,-

Zanechte mi svou zprávu

Křestní jméno
Příjmení
E-mail
Zpráva
Formulář byl úspěšně odeslán!
Při odesílání formuláře došlo k chybě. Zkontrolujte prosím znovu všechna pole formuláře.