Semináře

Léčba vnitřního dítěte/prožitkový seminář pro ženy 26. srpna 2023 od 10 – 18 hod

Vaše vnitřní dítě je součástí vaší nevědomé mysli, která odráží dítě, ve kterém jste vyrůstali. Tato část vaší podvědomí si pamatuje všechny vaše zážitky z dětství, dobré i špatné. Výsledkem je, že vnitřní dítě je hnací silou, která motivuje vaše myšlenky a chování jako dospělého a ovlivňuje vaše vnímání světa. Možná se potýkáte s pocitem nedostatečnosti, nízkým sebevědomím a neustálým stresem. Možná jste zažila těžké chvíle v dětství, které stále ovlivňují váš život. Tyto zážitky vás nutí k přehnanému úsilí v práci, ve vztazích a ve vašem osobním životě, což vede k vyčerpání a frustraci. Možná si myslíte, že jste na to sama a že nikdo nerozumí vašemu boji.

Práce s vnitřním dítětem se zaměřuje na negativní zprávy (vyřčené i nevyřčené), které jste obdrželi, potlačované dětské emoce a potřeby, které nebyly během dětství naplněny. Naše nenaplněné potřeby a potlačené dětské emoce, stejně jako naše dětská nevinnost, přirozené nadšení a kreativita, to vše v nás čeká. Spojení s vnitřním dítětem vám umožňuje posoudit roztříštěné části sebe samé, abyste mohly objevit kořeny svých fobií, strachů, nejistot a nebo sebesabotujícího chování. 

Máte chuť změnit svůj život? Co vám seminář přinese?

Tento seminář vám poskytne nejen cenné informace a nástroje pro práci s vaším vnitřním dítětem, ale také vytvoří bezpečný prostor, kde budete moci sdílet své zkušenosti s ostatními účastnicemi.

Na semináři se naučíte praktické rady a techniky, jak zlepšit svůj vztah se sebou samou, se svým partnerem, rodinou a přáteli. Získáte znalosti o tom, jak přerámovat své dětství a jak se jako dospělý lépe podporovat ve spouštěcích momentech. Naleznete více sebepřijetí, uznání a sebelásky a naučíte obejmout všechny části sebe samé.

  • Získáte praktické rady, jak se lépe orientovat v životě prostřednictvím práce s vnitřním dítětem 
  • Naučíte se nástroje, jak zlepšit svůj vztah se sebou samou, se svým partnerem/budoucími vztahy, rodinou a přáteli
  • Získáte znalosti o tom, jak přerámovat své dětství a jak se jako dospělý lépe podporovat ve spouštěcích momentech
  • Naleznete více sebepřijetí, uznání a sebelásky
  • Naučíte se obejmout všechny části sebe samé
Co vás čeká?

Zapojíte se do bezpečného prostoru a budeme diskutovat o tom, jaké je vaše emocionální zranění. Zpracujete emoce spojené s těmito ranami. Identifikujete, jak tato zranění ovlivňují vaše chování a myšlenky. 

Budeme si hrát, malovat, mluvit, plakat, smát se a můžeme se pohádat i s vnitřním rodičem. Naučím vás, jak co nejlépe své vnitřní dítě opečovat a některé terapeutické techniky provedeme společně. Provedu vás dvěma meditacemi – spojení s vnitřním dítětem a jeho léčbou.

Co si vzít s sebou?

Sebe samou a otevřenost, pohodlné oblečení na ven, může být i sukně, šaty, kdo chce deku apod., ale vše mám. Můžete si vzít i plavky – k dispozici je vytápěný bazén, kdo se bude chtít osvěžit.

Termín, čas a cena?

26. srpna 2023 od 10 – 18 hod, 1690,- /platba se hradí předem/, max. 8 účastnic

Místo konání?

Okres Litoměřice, Chodouny – Lounky, zahrada, venkovní posezení, místo vám upřesním v objednávce

<
Občerstvení?

Bude připraveno občerstvení – salát, bagetky z celozrnného pečiva, káva, čaj, džusy, ovoce, zelenina ze zahrádky, grilování. Nikdo na mých akcích nestrádá :-).

Kdo bude přijíždět z větší vzdálenosti, mohu pomoci zajistit ubytování.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost změnit svůj život k lepšímu. Přihlaste se na léčbu vnitřního dítěte – prožitkový seminář pro ženy ještě dnes a začněte psát novou kapitolu svého života plnou radosti, harmonie a sebelásky.

Děkuji všem za váš zájem – akce je již obsazena a můžete se přihlásit jako náhradnice přes email.

Lucie z Životní harmonie

Meditace – setkání s vnitřním dítětem

Meditace, která uvolní emocionální blokády a bolest. Když se zbavíte emocí a tíhy, které jsou spojeny s negativními zkušenostmi z dětství, budete moci znovu zachytit nevinnost a radost svého dětství.
Buďte se mnou v kontaktu i na sociální síti