Ženy ženám

Doba si žádá silné ženy, které mnohdy popírají své vlastní já, svou ženskost, své potřeby. Je důležité prolomit dlouhodobé vzorce, které spouštějí ženskou nevraživost a potlačují ženské energie.

Kruh ženy „Odpuštění“

Tebe, ženo, milá, krásná, ale i třeba ze všeho už unavená, která stále rozdáváš úsměvy a pod celou touto maskou pociťuješ úzkost, nespokojenost a nenaplnění. Tebe, ženo, která jsi silná a umíš se o sebe postarat, ale máš pocit, že by jsi potřebovala oporu a vlídné slovo za svou snahu překonávat den co den překážky. Tebe, ženo, která se cítí raněná prázdným, nenaplněným vztahem nebo se nedokážeš odtrhnout od minulosti a bývalých vazeb.

Tebe, ženo, zvu na Kruh žen na téma ODPUŠTĚNÍ

Vydejte se na poklidnou duchovní cestu spolu s dalšími stejně smýšlejícími ženami, která pozitivně promění váš život a přinese vám vnitřní mír a větší sebelásku v mnou vytvořeném, klidném a bezpečném kruhu.  Ženský kruh je kruh sesterství, léčí vztahy mezi ženami, které vyrůstají ve světě, kde mezi ženami je často rivalita a soupeření. V ženském kruhu se ženy samy od sebe naučí být jedna druhé opravdovou oporou.

PRO KOHO JE ŽENSKÝ KRUH VHODNÝ?

Kruh je určený pro každou ženu. Pokud máš chuť se uvolnit a zklidnit, chceš poznat sama sebe, chceš se cítit dobře ve svém těle, nebo hledáš inspiraci ve svém životě a myšlenkách, tak neváhej přijít. Téma se však bude dotýkat ODPUŠTĚNÍ, tak je dobré se s tímto ztotožnit. (max. počet účastnic – 10 žen)  

CO SI VZÍT S SEBOU?

Pohodlné oblečení na ven, může být i sukně, šaty, kdo chce deku apod. Pokud si s sebou chcete vzít nějakou věc, kterou chcete dát doprostřed kruhu žen, je to vítáno.

TERMÍN, ČAS, CENA

 27. května 2023 od 17 – 22 hod, 890,- /platba se hradí předem/. Přihlášku nalezneš na konci stránky.

MÍSTO KONÁNÍ

Lounky, Chodouny, Okres Litoměřice, zahrada, venkovní posezení

CO TĚ ČEKÁ?

Budeme sdílet, inspirovat se, hýbat se, meditovat, relaxovat, smát se, plakat, radit se. Kdo bude chtít, může se vykoupat v krytém bazénu, když nebude chladno. Věřím, že načerpáš energii a podporu. Provedu vás zklidňující meditací a po sdílení v kruhu na vás čeká i přechodový rituál. Každý kruh a setkání je jiné a specifické a necháme se unášet námi vytvořenou energií.

OBČERSTVENÍ?

Bude připraveno občerstvení – salát, bagetky z celozrnného pečiva, káva, čaj, džusy, ovoce. 

Kdo bude přijíždět z větší vzdálenosti, mohu pomoci zajistit ubytování.

JIŽ OBSAZENO – MŮŽETE SE PŘES EMAIL PŘIHLÁSIT JAKO NÁHRADNICE

Moc se na tebe těším. Lucie